Składy obwodowych komisji wyborczych

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
14 maja 2019

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych powołanych dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego  zarządzonych na dzień 26 maja 2019 roku.

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej w obwodzie głosowania Nr 1 w Prabutach powołanej dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego  zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.:

  1. Bożena Nadolska - Przewodniczący Komisji
  2. Maria Drozdowska - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Marlena Karolina Cierlińska - Członek Komisji
  4. Wiktoria Kosewska - Członek Komisji
  5. Aleksandra Maria Kroczyk - Członek Komisji
  6. Jakub Kubich - Członek Komisji
  7. Iwona Seredyńska - Członek Komisji

---

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej w obwodzie głosowania Nr 2 w Prabutach powołanej dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego  zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.:

  1. Paulina Modrzewska - Przewodniczący Komisji
  2. Weronika Marzena Dziuba - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Jerzy Kajko - Członek Komisji
  4. Stefania Kisieliczyn - Członek Komisji
  5. Dagmara Anna Lasota - Członek Komisji
  6. Aleksandra Pułka - Członek Komisji
  7. Adrian Stępka - Członek Komisji
  8. Bogusława Terela - Członek Komisji
  9. Teresa Stanisława Wajs - Członek Komisji

---

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej w obwodzie głosowania Nr 3 w Prabutach powołanej dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego  zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.:

  1. Jadwiga Ludwiczak - Przewodniczący Komisji
  2. Wiesław Jakubowski - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Jadwiga Jachimstal - Członek Komisji
  4. Michał Kasicki - Członek Komisji
  5. Bartłomiej Jan Rzeszotek - Członek Komisji
  6. Wioletta Agnieszka Wajs - Członek Komisji
  7. Laura Maria Wołodkowicz - Członek Komisji

---

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej w obwodzie głosowania Nr 4 w Prabutach powołanej dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego  zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.:

  1. Andrzej Kosewski - Przewodniczący Komisji
  2. Agnieszka Magdalena Zakrzewska - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Ilona Błażejewska - Członek Komisji
  4. Gabriela Cierlińska - Członek Komisji
  5. Robert Jakimczuk - Członek Komisji
  6. Marzena Okuńska - Członek Komisji
  7. Radosław Szarafiński - Członek Komisji

---

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej w obwodzie głosowania Nr 5 w Prabutach powołanej dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego  zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.:

  1. Janina Anna Maciąg - Przewodniczący Komisji
  2. Łukasz Terela - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Ewa Kamińska-Niziałek - Członek Komisji
  4. Władysław Kisieliczyn - Członek Komisji
  5. Fabian Koniszewski - Członek Komisji
  6. Ewa Łazarczyk - Członek Komisji
  7. Michalina Mazurkiewicz - Członek Komisji

---

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej w obwodzie głosowania Nr 6 w Prabutach powołanej dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego  zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.:

  1. Przemysław Czurak - Przewodniczący Komisji
  2. Barbara Maria Dworaczek - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Tomasz Anders - Członek Komisji
  4. Tomasz Chodowiec - Członek Komisji
  5. Nikola Jurek - Członek Komisji
  6. Elżbieta Sowińska - Członek Komisji
  7. Paweł Urbanowicz - Członek Komisji

---

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej w obwodzie głosowania Nr 7 w Prabutach powołanej dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego  zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.:

  1. Rafał Koszewnikow - Przewodniczący Komisji
  2. Hanna Czerniak - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Karolina Anders-Druzd - Członek Komisji
  4. Piotr Grzegorz Grzybicki - Członek Komisji
  5. Jakub Mańkowski - Członek Komisji
  6. Anna Maria Mikołajków - Członek Komisji
  7. Alina Ewa Urbanowicz - Członek Komisji

---

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej w obwodzie głosowania Nr 8 w Prabutach powołanej dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego  zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.:

  1. Julia Łoś - Przewodniczący Komisji
  2. Kamil Rożniak - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Dorota Demko - Członek Komisji
  4. Magdalena Maria Gabriel - Członek Komisji
  5. Ilona Wiktoria Jasińska - Członek Komisji
  6. Dorota Wioletta Kisieliczyn - Członek Komisji
  7. Barbara Krasucka - Członek Komisji
  8. Agnieszka Edyta Rogowska - Członek Komisji
  9. Hubert Bartłomiej Zawieracz - Członek Komisji

---

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej w obwodzie głosowania Nr 9 w Prabutach powołanej dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego  zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.:

  1. Joanna Grabara - Przewodniczący Komisji
  2. Agnieszka Rzemińska - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Stanisław Tadeusz Anders - Członek Komisji
  4. Alicja Butler - Członek Komisji
  5. Zuzanna Marta Dereń - Członek Komisji
  6. Łukasz Filip Jędras - Członek Komisji
  7. Krzysztof Ryszard Krasucki - Członek Komisji
  8. Joanna Pawłowska - Członek Komisji
  9. Fryderyk Janusz Przyłucki - Członek Komisji

---

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej w obwodzie głosowania Nr 10 w Prabutach powołanej dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego  zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.:

  1. Ewelina Komoszyńska - Przewodniczący Komisji
  2. Konrad Jan Rogoziński - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Krystyna Anders - Członek Komisji
  4. Henryk Fedoruk - Członek Komisji
  5. Natalia Jasińska - Członek Komisji
  6. Barbara Kłodowska - Członek Komisji
  7. Tamara Leśniewska - Członek Komisji
  8. Jakub Sulikowski - Członek Komisji
  9. Ilona Śnieda - Członek Komisji

---

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej w obwodzie głosowania Nr 11 w Obrzynowie powołanej dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego  zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.:

  1. Paulina Przybył - Przewodniczący Komisji
  2. Grzegorz Lewiczenko - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Przemysław Bednarski - Członek Komisji
  4. Zdzisław Stanisław Cierliński - Członek Komisji
  5. Jadwiga Lasota - Członek Komisji
  6. Piotr Łazarczyk - Członek Komisji
  7. Anna Kinga Mazurek - Członek Komisji
  8. Joanna Barbara Misiewicz-Grzędziszewska - Członek Komisji
  9. Dawid Weta - Członek Komisji

---

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej w obwodzie głosowania Nr 12 w Rodowie powołanej dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego  zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.:

  1. Agnieszka Joanna Rzeszotek - Przewodniczący Komisji
  2. Weronika Woch - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Natalia Patrycja Pilarska - Członek Komisji
  4. Mariusz Próchnicki - Członek Komisji
  5. Andrzej Józef Zakrzewski - Członek Komisji
  6. Magda Patrycja Zawilska - Członek Komisji
  7. Marta Żak - Członek Komisji

---

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej w obwodzie głosowania Nr 13 w Sypanicy powołanej dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego  zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.:

  1. Halina Grębowska - Przewodniczący Komisji
  2. Katarzyna Ewelina Król - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Oktawia Paula Dziuba - Członek Komisji
  4. Ewa Pękacz - Członek Komisji
  5. Bożena Elżbieta Pietrzak - Członek Komisji
  6. Ewa Szkutnik - Członek Komisji
  7. Natalia Aleksandra Zawilska - Członek Komisji

---

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej w obwodzie głosowania Nr 14 w Kołodziejach powołanej dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego  zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.:

  1. Witold Stanisław Zielonka - Przewodniczący Komisji
  2. Zenobia Urszula Orzechowska - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Marlena Jolanta Chrząszcz - Członek Komisji
  4. Małgorzata Barbara Gasińska - Członek Komisji
  5. Edyta Golankowska - Członek Komisji
  6. Barbara Piotrowska - Członek Komisji
  7. Anna Ponikowska - Członek Komisji

---

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej w obwodzie głosowania Nr 15 w Trumiejkach powołanej dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego  zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.:

  1. Włodzimierz Ruciński - Przewodniczący Komisji
  2. Dominika Pełka - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Jacek Robert Czerkas - Członek Komisji
  4. Sebastian Jaślak - Członek Komisji
  5. Jerzy Neumann - Członek Komisji
  6. Sandra Olszańska - Członek Komisji
  7. Patrycja Rogozińska - Członek Komisji

---

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej w obwodzie głosowania Nr 16 w Prabutach powołanej dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego  zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.:

  1.  Andrzej Ochał - Przewodniczący Komisji
  2. Anna Maria Warchlewska - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Jolanta Maluchnik - Członek Komisji
  4. Dorota Agnieszka Marciniak - Członek Komisji
  5. Wacław Tołstik - Członek Komisji

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy w Prabutach
Data utworzenia:2019-05-14
Data publikacji:2019-05-14
Osoba sporządzająca dokument:Jadwiga Panasiuk
Osoba wprowadzająca dokument:Dariusz Pietkiewicz
Liczba odwiedzin:306