Jesteś tutaj: Start / Urząd / Wykaz telefonów

Wykaz telefonów

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Dział

Pokój

Nazwisko

Imię

Nr tel. 55...

Adres e-mail

Podatki i opłaty lokalne

 

Niziałek

Krzysztof

262 41 65

podatki@prabuty.pl

Furman

Piotr

262 41 74

p.furman@prabuty.pl

Panikowska

Elżbieta

262 41 73

e.panikowska@prabuty.pl

Smoter

Jolanta

262 41 66

j.smoter@prabuty.pl

Dłużeń

Dorota

262 41 74

d.dluzen@prabuty.pl

Biuro obsługi ludności

2

Jędras

Maria

246 07 39

262 41 60

bol@prabuty.pl

Ewidencja Ludności

Dowody Osobiste

3

Porzecka-Szulc

Grażyna

262 41 62

dowody@prabuty.pl
g.szulc@prabuty.pl

Zarządzanie kryzysowe

Łukasiewicz

Paulina

262 41 76/61

p.lukasiewicz@prabuty.pl

Urząd Stanu Cywilnego

4

Stępka

Joanna

262 41 51

usc@prabuty.pl

Zastępca Burmistrza

5C

Dołęgowski

Wojciech

262 41 42

 w.dolegowski@prabuty.pl

Pełnomocnik Burmistrza ds. Gospodarki Przestrzennej

5B

Staniszewski

Marek

262 41 55

m.staniszewski@prabuty.pl

Gospodarz Miasta

5A

Lesik

Sylwia

262 41 52

gospodarz@prabuty.pl

Ochrona Środowiska

5A

Mościcki

Karol

262 41 52

k.moscicki@prabuty.pl

Sekretariat zastępcy burmistrza

5

 

 

246 07 36

 

Gospodarka odpadami komunalnymi

7

Kuter

Bartosz

246 07 34

b.kuter@prabuty.pl

Bussler

Ewelina

e.bussler@prabuty.pl

Promocja, środki unijne

10

Wojewódzki

Krzysztof

262 41 58

wojew@prabuty.pl

Obsługa informatyczna

10

Pietkiewicz

Dariusz

262 41 63

it@prabuty.pl

Gospodarka przestrzenna

11

Klimkowska

Agata

262 41 49

a.klimkowska@prabuty.pl

Zieliński

Jarosław

262 41 69

j.zielinski@prabuty.pl

Król

Dorota

262 41 47

d.krol@prabuty.pl

Liberacka

Agata

262 41 47

a.liberacka@prabuty.pl

Działalność gospodarcza

11

Kozakiewicz

Tomasz

246 07 30

t.kozak@prabuty.pl
epg@prabuty.pl

Promocja, środki unijne, rada miejska

12

Fedoruk

Krzysztof

262 41 59

k.fedoruk@prabuty.pl

Zamówienia publiczne

14

Komoszyńska

Ewelina

262 41 70

e.komoszynska@prabuty.pl

Krasińska

Katarzyna

262 41 46

przetargi@prabuty.pl

Sekretariat burmistrza

16

Wiśniewska

Kamila

262 41 43

sekretariat@prabuty.pl

biuro@prabuty.pl

Sekretarz

19

Krasiński

Jędrzej

262 41 45

sekretarz@prabuty.pl

Skarbnik

20

Wykner

Elżbieta

262 41 44

skarb@prabuty.pl

Księgowość budżetowa

21

Jasiewicz

Anna

262 41 64

a.jasiewicz@prabuty.pl

Kuśmierska

Monika

262 41 78

finanse@prabuty.pl

Rzeszotek

Agnieszka

262 41 64

vat@prabuty.pl

Jałoszyńska

Oliwia

262 41 78

o.jaloszynska@prabuty.pl

Oświata

22

Osowska

Dagmara

246 07 32

d.osowska@prabuty.pl

Księgowość oświatowa

23

Tatara

Kinga

262 41 54

k.tatara@prabuty.pl

Mazurkiewicz

Monika

262 41 54

m.mazurkiewicz@prabuty.pl

Kadry

24

Cieślak

Krystyna

262 41 48

kadry@prabuty.pl

Płace

26

Jakimczuk

Edyta

262 41 67

e.jakimczuk@prabuty.pl

Pułka

Aleksandra

262 41 56

oswiata@prabuty.pl

a.pulka@prabuty.pl

Pełnomocnik Burmistrza ds. Oświaty

 

30

 

Trzcińska-Kowalska

Palmira

262 41 53

nauka@prabuty.pl

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy w Prabutach
Data utworzenia:2020-05-26
Data publikacji:2020-05-26
Osoba sporządzająca dokument:Dariusz Pietkiewicz
Osoba wprowadzająca dokument:Dariusz Pietkiewicz
Liczba odwiedzin:921