Wykaz telefonów i adresów e-mail

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Dział

Pokój

Nazwisko i imię

Nr tel. 55-

Adres e-mail

Podatki i opłaty lokalne

 

Niziałek Krzysztof

2624165

podatki@prabuty.pl

Furman Piotr

2624174

p.furman@prabuty.pl

Panikowska Elżbieta

2624173

e.panikowska@prabuty.pl

Smoter Jolanta

2624166

j.smoter@prabuty.pl

Dłużeń Dorota

2624174

d.dluzen@prabuty.pl

Biuro obsługi ludności

2

Jędras Maria

2460739

2624160

bol@prabuty.pl

Ewidencja Ludności

Dowody Osobiste

3

Porzecka-Szulc Grażyna

2624162

dowody@prabuty.pl
g.szulc@prabuty.pl

Zarządzanie kryzysowe

Łukasiewicz Paulina

2624176 /61

p.lukasiewicz@prabuty.pl

Urząd Stanu Cywilnego

4

Stępka Joanna

2624151

usc@prabuty.pl

Zastępca Burmistrza

5C

Dołęgowski Wojciech

2624142

w.dolegowski@prabuty.pl

Pełnomocnik Burmistrza ds. Gospodarki Przestrzennej

5B

Staniszewski Marek

2624155

m.staniszewski@prabuty.pl

Gospodarz Miasta i Gminy

5A

Lesik Sylwia

2624152

gospodarz@prabuty.pl

Ochrona Środowiska

5A

Mościcki Karol

2624152

k.moscicki@prabuty.pl

5

Szudarska Edyta

2460736

e.szudarska@prabuty.pl

Gospodarka odpadami komunalnymi

7

Kuter Bartosz

2460734

b.kuter@prabuty.pl

Dąbrowska Natalia

2460734

n.dabrowska@prabuty.pl

Promocja, środki unijne

10

Wojewódzki Krzysztof

2624158

wojew@prabuty.pl

Obsługa informatyczna

10

Pietkiewicz Dariusz

2624163

it@prabuty.pl

Gospodarka przestrzenna

11

Król Dorota 2624147 d.krol@prabuty.pl

Kamińska Agata

2624147

a.kaminska@prabuty.pl

Gospodarka nieruchomościami

11

Klimkowska Agata 2624149 a.klimkowska@prabuty.pl
Zieliński Jarosław 2624169 j.zielinski@prabuty.pl

Działalność gospodarcza

11

Kozakiewicz Tomasz

2460730

t.kozak@prabuty.pl
epg@prabuty.pl

Promocja, środki unijne, rada miejska

12

Fedoruk Krzysztof

2624159

k.fedoruk@prabuty.pl

Zamówienia publiczne

14

Komoszyńska Ewelina

2624170

e.komoszynska@prabuty.pl

Krasińska Katarzyna

2624146

przetargi@prabuty.pl

Sekretariat burmistrza

16

Janiewicz Kamila

2624143

sekretariat@prabuty.pl

biuro@prabuty.pl

Sekretarz

19

Krasiński Jędrzej

2624145

sekretarz@prabuty.pl

Skarbnik

20

Kuśmierska Monika

2624144

m.kusmierska@prabuty.pl

Księgowość budżetowa

21

Jasiewicz Anna

2624164

a.jasiewicz@prabuty.pl

Kuśmierska Monika

2624178

finanse@prabuty.pl

Rzeszotek Agnieszka

2624164

vat@prabuty.pl

Mroczyńska Marta

2624178

m.mroczynska@prabuty.pl

Oświata

22

Osowska Dagmara

246 0732

d.osowska@prabuty.pl

Księgowość oświatowa

23

Tatara Kinga

2624154

k.tatara@prabuty.pl

Mazurkiewicz Monika

2624154

m.mazurkiewicz@prabuty.pl

Kadry

24

Cieślak Krystyna

2624148

kadry@prabuty.pl

Płace

26

Jakimczuk Edyta

2624167

e.jakimczuk@prabuty.pl

Krasińska Aleksandra

2624156

oswiata@prabuty.pl

a.krasinska@prabuty.pl

Pełnomocnik Burmistrza ds. Oświaty

 

30

 

Trzcińska-Kowalska Palmira

2624153

nauka@prabuty.pl

Obsługa Rady Miejskiej

30

Szudarska Edyta

2624157

rada.miejska@prabuty.pl

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy w Prabutach
Data utworzenia:2020-05-26
Data publikacji:2020-05-26
Osoba sporządzająca dokument:Dariusz Pietkiewicz
Osoba wprowadzająca dokument:Dariusz Pietkiewicz
Liczba odwiedzin:12357