Zamówienia do 30 000 euro

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Przebudowa instalacji kanalizacji sanitarnej pomieszczeń kuchni w Szkole Podstawowej Nr 2 w Prabutach

2018-07-20

Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty zaprasza do składania ofert w postępowaniu na: "Przebudowa instalacji kanalizacji sanitarnej pomieszczeń kuchni w Szkole Podstawowej Nr 2 w Prabutach".

Budowa osiedlowego miejsca rekreacyjno – sportowego przy ul. Kasztanowej w Prabutach

2018-07-06

Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty zaprasza do składania ofert na „Budowa osiedlowego miejsca rekreacyjno – sportowego przy ul. Kasztanowej w Prabutach”

Budowa progu zwalniającego płytowego wraz z montażem balustrady przeciwbryzgowej na ul. Żeromskiego w Prabutach - NOWE POSTĘPOWANIE

2018-07-06

Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty zaprasza do składania ofert na "Budowa progu zwalniającego płytowego wraz z montażem balustrady przeciwbryzgowej na ul. Żeromskiego w Prabutach"

Budowa progu zwalniającego płytowego wraz z montażem balustrady przeciwbryzgowej na ul. Żeromskiego w Prabutach - POSTĘPOWANIE UNIEWAŻNIONE

2018-06-25

Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty zaprasza do złożenia ofert na: "Budowa progu zwalniającego płytowego wraz z montażem balustrady przeciwbryzgowej na ul. Żeromskiego w Prabutach"

Naprawa nawierzchni dróg gruntowych na terenie Miasta i Gminy Prabuty

2018-06-21

Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty zaprasza do składania ofert na: "Naprawa nawierzchni dróg gruntowych na terenie Miasta i Gminy Prabuty"

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy w Prabutach
Data utworzenia:2016-01-20
Data publikacji:2016-01-20
Osoba sporządzająca dokument:Katarzyna Krasińska
Osoba wprowadzająca dokument:Dariusz Pietkiewicz
Liczba odwiedzin:71222