Zamówienia do 30 000 euro

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Uwaga - zamówienia do 30 000 euro ogłoszone przed 7 marca 2016 roku dostępne są na stronie http://oldwww.prabuty.pl/prabuty/content/category/9/45/125/

 

Wycinka zakrzaczeń w pasie drogowym dróg gminnych oraz na działkach gminnych w roku 2018

2018-01-26

Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn. "Wycinka zakrzaczeń w pasie drogowym dróg gminnych oraz na działkach gminnych w roku 2018".

Czytaj więcej o: Wycinka zakrzaczeń w pasie drogowym dróg gminnych oraz na działkach gminnych w roku 2018

Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn.: Budowa kanalizacji sanitarnej Prabuty - Stańkowo wraz z budową wodociągu w Stańkowie

2018-01-24

Burmistrz Miasta i Gminy w Prabutach zaprasza do składania ofert na pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn.: Budowa kanalizacji sanitarnej Prabuty - Stańkowo wraz z budową wodociągu w Stańkowie

Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na "Utwardzenie terenu pod miejsca parkingowe przy budynkach mieszkalnych Nr 3 i Nr 7 ul. Sanatoryjnej w Prabutach

2018-01-11

Burmistrz Miasta i Gminy w Prabutach zaprasza do złożenia ofert na Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na "Utwardzenie terenu pod miejsca parkingowe przy budynkach mieszkalnych Nr 3 i Nr 7 ul. Sanatoryjnej w Prabutach".

Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na "Przebudowę chodników wraz z utwardzeniem terenu pod miejsca parkingowe przy ul. Jagiełły w Prabutach"

2018-01-09

Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty zaprasza do złożenia ofert na Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na: "Przebudowę chodników wraz z utwardzeniem terenu pod miejsca parkingowe przy ul. Jagiełły w Prabutach"

Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na "Budowę chodnika w miejscowości Grodziec, gmina Prabuty"

2018-01-09

Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty zaprasza do złożenia ofert na Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego na "Budowę chodnika w miejscowości Grodziec, gmina Prabuty".

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy w Prabutach
Data utworzenia:2016-01-20
Data publikacji:2016-01-20
Osoba sporządzająca dokument:Katarzyna Krasińska
Osoba wprowadzająca dokument:Dariusz Pietkiewicz
Liczba odwiedzin:53112