Archiwum zamówień do 30 000 euro

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Przebudowa skrzyżowania ul. Kuracyjnej i ul. Sanatoryjnej w Prabutach w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych

2020-01-28

Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty zaprasza do składania ofert w postępowaniu na "Przebudowa skrzyżowania ul. Kuracyjnej i ul. Sanatoryjnej w Prabutach w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych".

Wykonanie utwardzeń pod śmietniki na terenie cmentarza komunalnego w Prabutach

2020-01-30

Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty zaprasza do składania ofert w postępowaniu na "Wykonanie utwardzeń pod śmietniki na terenie cmentarza komunalnego w Prabutach ".

Przebudowa drogi pomiędzy ulicami Prusa - Kraszewskiego w zakresie wymiany jej nawierzchni wraz z budową chodników i miejsc postojowych

2020-01-31

Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w postępowaniu poniżej 30 000 euro na: Przebudowę drogi pomiędzy ulicami Prusa - Kraszewskiego w zakresie wymiany jej nawierzchni wraz z budową chodników i miejsc postojowych

Dostawa pojemników na odpady segregowane

2020-01-31

Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty zaprasza do składania ofert w postępowaniu na "Dostawa pojemników na odpady segregowane".

Remont pokrycia dachowego świetlicy wiejskiej w Jakubowie, gmina Prabuty

2020-02-03

Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty zaprasza do składania ofert w postępowaniu na "Remont pokrycia dachowego świetlicy wiejskiej w Jakubowie, gmina Prabuty"

Remont dachu świetlicy wiejskiej w Grodźcu, gmina Prabuty

2020-02-04

Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty zaprasza do składania ofert w postępowaniu na "Remont dachu świetlicy wiejskiej w Grodźcu, gmina Prabuty".

Przebudowa świetlicy wiejskiej w Gilwie, gm. Prabuty w zakresie budowy szamba i przebudowy pomieszczeń kuchni

2020-02-05

Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia do 30 000 euro na: Przebudowę świetlicy wiejskiej w Gilwie, gm. Prabuty w zakresie budowy szamba i przebudowy pomieszczeń kuchni

Dostawa metalowych pojemników na odpady - popiół

2020-02-19

Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty zaprasza do składania ofert w postępowaniu na: "Dostawa metalowych pojemników na odpady - popiół".

Wykonanie bieżących remontów cząstkowych nawierzchni dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Prabuty

2020-02-20

Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty zaprasza do składania ofert w postępowaniu na  Wykonanie bieżących remontów cząstkowych nawierzchni dróg gminnych na terenie Miasta i Gminy Prabuty

Odtworzenie części drogi gminnej w miejscowości Pachutki, gmina Prabuty

2020-03-12

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, prosimy o składanie ofert w wyznaczonych w postępowaniach terminach w Biurze Obsługi Ludności (parter budynku).

Burmistrz Miasta i Gminy Prabuty zaprasza do składania ofert w postępowaniu na "Odtworzenie części drogi gminnej w miejscowości Pachutki, gmina Prabuty".

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Urząd Miasta i Gminy w Prabutach
Data utworzenia:2020-02-12
Data publikacji:2020-02-12
Osoba sporządzająca dokument:Dariusz Pietkiewicz
Osoba wprowadzająca dokument:Dariusz Pietkiewicz
Liczba odwiedzin:8796